२०७९ चैत्र १९
April 2, 2023, Sunday

एकैदिन ४ जिल्लामा पहिराे, गर्भवती र ७ महिने शिशुसहित १३ जनाकाे मृत्यु

एकैदिन ४ जिल्लामा पहिराे, गर्भवती र ७ महिने शिशुसहित १३ जनाकाे मृत्यु

काठमाडौं,असोज ८

पाल्पा, रम्भा गाउँपालिका-२ सुरुङडाँडा बस्ने वीर बहादुर गाहाको घर बिहीबार बिहान पहिरोले पुरिँदा उनकी श्रीमती २७ वर्षीया मोतिसरा गाहाको घटनास्थलमै मृत्यु भएको छ । मोतिसरा ८ महिनाकी गर्भवति रहेकी बुझिएको छ । पहिरोमा पुरिएका वीर बहादुरको १ जना छोरा, १ जना छोरी र १ जना भान्जीलाई सकुशल उद्धार गरिएको छ ।

स्याङजा, कालिगण्डकी गाउँपालिका-४ गौतम डाँडा बस्ने बाबुराम दमाईको घरमा बिहीबार बिहान पहिरो आउँदा उनका छोरा १६ वर्षीय बिष्णु दमाईको पुरिएर मृत्यु भएको छ । विष्णु पहिरोमा पुरिएको भन्ने खबर प्राप्त हुनासाथ प्रहरी चौकी बिर्घा र ईलाका प्रहरी कार्यालय जयपतेबाट खटिएको प्रहरीले स्थानीयको सहयोगमा उनको खोजी तथा उद्धार गर्ने क्रममा शव फेला पारेको हो । पहिरोले बाबुराम र जगत बहादुर दमाईको घर पूर्णरुपमा क्षति भएको छ ।

यसैगरी स्याङ्जा, वालिङ नगरपालिका-१४ तमादि बस्ने माया नेपालीको घरमा बिहीबार बिहान पहिरो आई घर र गोठ पुरिँदा २७ वर्षीया उमाकला नेपालीको मृत्यु भएको छ । घटनाको खबर प्राप्त हुनासाथ वडा प्रहरी कार्यालय वालिङ र सशस्त्र प्रहरी बलबाट समेतबाट खटिएको प्रहरीले उनको उद्धार तथा खोजी गर्ने क्रममा शव फेला पारेको हो । पहिरोमा पुरिएकी १५ वर्षीया मनिषा नेपालीलाई उद्धार गरिएको छ । उनलाई उपचारको लागि प्राथामिक स्वास्थ्य केन्द्र वालिङतर्फ पठाइएको छ । उक्त घरमा १० जना परिवार रहेकामा ९ जनाकाे शव फेला परिसकेकाे छ ।

उता कपिलवस्तु, बाणगंगा नगरपालिका-७ कपिलधाम नजिकै जिनुवा बनगाई सडकखण्डमा बा१ ञ १०८९ नम्बरको गाडी बुधबार दिउँसो कोईली खोलाले बगाउँदा गाडी चालक गुल्मी रेसुङगा नगरपालिका-५ बस्ने ३५ वर्षीय माधव पाण्डेको मृत्यु भएको छ ।

जिनुवाबाट विद्युत मर्मत गरी फर्कदै गरेको नेपाल विद्युत प्राधिकरण तौलिहवा अन्तर्गत फ्युज शाखा कार्यालय जितपुर कपिलवस्तुको उक्त गाडी खोलाले बगाउँदा गाडीमा सवार उक्त कार्यालयका कर्मचारी चालक सहित ४ जना र अन्य २ जना गरी ६ जनामध्ये ३ जना बेपत्ता भएका थिए । २ जना कर्मचारी र अन्य १ जना पौडी खेलेर बाहिर निस्केको बुझिएको छ । अन्य ३ जना मानिस र गाडी बेपत्ता रहेको भन्ने खबर प्राप्त हुनासाथ खटिएको सुरक्षाकर्मीको टोलीले करिब २० मिटर तल खाल्डोमा गाडी र चालक पाण्डेको शव फेला पारेको हो ।

हालसम्म बेपत्ता रहेका बाणगंगा नगरपालिका-१ बस्ने ५२ वर्षीय कृष्ण प्रसाद पौडेल र अर्घाखाँची सितगंगा नगरपालिका-१३ बस्ने ६२ वर्षीय केश बहादुर भाटको खोजी भइरहेको छ ।

धनकुटा, महालक्ष्मी नगरपालिका-९ सिरिसे बस्ने ३१ वर्षीय धनबहादुर आङ्लाको घर वर्षाको कारण भत्किदा उनकी ७ महिनाकी छोरी गंगा आङलाको पुरिएर बुधबार दिउँसो मृत्यु भएको छ । धनबहादुर समेत सामान्य घाइते भएका छन् । तत्काल घटनास्थलमा खटिएको स्थानीय प्रहरीले आवश्यक उद्दार गरिरहेको छ ।

Related News

नियमावली मस्यौदा समितिको प्रतिवेदन पारित गर्न प्रतिनिधिसभाको बैठक बस्दै
नियमावली मस्यौदा समितिको प्रतिवेदन पारित गर्न प्रतिनिधिसभाको बैठक बस्दै
  • २०७७ आश्विन ८, बिहीबार ०९:४४ गते

काठमाडौं, प्रतिनिधिसभाको बैठक आज बस्दै छ । बैठक आज दिउँसो १ बजे बस्ने संसद सचिवालयले जनाएको छ । बैठकमा प्रधानमन्त्री...

इन्धनको मूल्य घटाएर पठायो आईओसीले
इन्धनको मूल्य घटाएर पठायो आईओसीले
  • २०७७ आश्विन ८, बिहीबार ०९:४४ गते

काठमाडौँ, इन्डियन आयल कर्पोरेसन (आईओसी)ले नेपालका लागि आपूर्ति गर्दै आएको पेट्रोलियम पदार्थको मूल्य घटेर आएको छ । शनिबार अप्रिल १...

सरकार र मिटरब्याज पीडितबीच ५ बुँदे सहमति, आन्दोलनका कार्यक्रम फिर्ता
सरकार र मिटरब्याज पीडितबीच ५ बुँदे सहमति, आन्दोलनका कार्यक्रम फिर्ता
  • २०७७ आश्विन ८, बिहीबार ०९:४४ गते

काठमाडौ, सरकारी वार्ता टोलि र मिटरव्याज विरुद्धको संघर्ष समिति, नेपालबीच शनिबार साँझ गृहमन्त्रालयमा पाँचबुदे सहमति भएको छ। प्रधानमन्त्री पुष्पकमल दाहालले...

TOP