२०७९ चैत्र १९
April 2, 2023, Sunday

मेरो जिन्दगी गौतमका साथ बिताउँछु भनेर सोचेकी थिइनँ : काजल

मेरो जिन्दगी गौतमका साथ बिताउँछु भनेर सोचेकी थिइनँ : काजल

काठमाडौं,कार्तिक १९

बलिउडकी एक सफल अभिनेत्री काजल अग्रवाल अब श्रीमती किचलु बनेकी छिन् । काजलले अक्टूबर ३० मा ब्यापारी गौतम किचलुसँग बिहे गरेकी छिन् । उनिहरु दुई जनाले मुम्बईको ताजमहल दरबारमा फेरा लिएका थिए । अहिले अभिनेत्री काजलको विवाहको फोटोहरू सामाजिक सञ्जालमा लोकप्रिय भइरहेका छन् । तर, काजलले अचानक कोरोनाको यो महामारीका बिच किन बिहे गरिन् भनेर उनका प्रशंसकहरू चकित परेका छन् ।

अभिनेत्री काजलले एक मिडियालाई दिएको अन्तरवार्तामा भनेकी छिन्-‘हामी बिगत तिन वर्षदेखि प्रेम सम्बन्धमा थियौं । सात वर्षसम्म राम्रो साथि पनि थियौं । बिस्तारै हाम्रो त्यो मित्रता गहिरीदै गयो, र हामी दुवै एकर्काको जिवनको एक हिस्सा हुन पुग्यौं । धेरै मिल्थ्यौ पनि हामी । कुनै पनि पाटि वा प्रोफेशनल मिटिङमा पनि सँगै हुन्थ्यौं । लकडाउन भएपछि हामीले केहि हप्तासम्म एकार्कालाई न देख्न न भेट्न नै पायौं । बिस्तारै हामीले केहि समयसम्म किनारा पसलमा भेट्ने गर्यौं । यस समयमा हामीले बुझ्यौं कि हामीसँगै हुन चाहन्छौं ।’

गौतम फिल्मी सैलीका छैनन् । किनकी मैले फिल्ममा यो सब गरिसकेको छु । त्यसैले गौतमले मलाई कुनै तामझामका साथ प्रस्ताब गरेनन् । हामीले भावनात्मक कुराकानी गर्यौं । गौतमको फिलीङसमा धेरै नै सच्चाइ थियो । उनले भनेका थिए म तिम्रो साथ जिन्दगी बिताउन चाहन्छु । तर मैले मेरो जिन्दगी गौतमका साथ बित्छ भनेर सोचेको थिएन् ।काजलले भनिन् । त्यसपछि गौतमले अप्रिलमा काजलका बाबुआमालाई भेटे । दुई महिना भित्र दुबैको घरमा मगनी भयो र बिहे पनि गरे ।

Related News

नियमावली मस्यौदा समितिको प्रतिवेदन पारित गर्न प्रतिनिधिसभाको बैठक बस्दै
नियमावली मस्यौदा समितिको प्रतिवेदन पारित गर्न प्रतिनिधिसभाको बैठक बस्दै
  • २०७७ कार्तिक १९, बुधबार ०७:२४ गते

काठमाडौं, प्रतिनिधिसभाको बैठक आज बस्दै छ । बैठक आज दिउँसो १ बजे बस्ने संसद सचिवालयले जनाएको छ । बैठकमा प्रधानमन्त्री...

इन्धनको मूल्य घटाएर पठायो आईओसीले
इन्धनको मूल्य घटाएर पठायो आईओसीले
  • २०७७ कार्तिक १९, बुधबार ०७:२४ गते

काठमाडौँ, इन्डियन आयल कर्पोरेसन (आईओसी)ले नेपालका लागि आपूर्ति गर्दै आएको पेट्रोलियम पदार्थको मूल्य घटेर आएको छ । शनिबार अप्रिल १...

सरकार र मिटरब्याज पीडितबीच ५ बुँदे सहमति, आन्दोलनका कार्यक्रम फिर्ता
सरकार र मिटरब्याज पीडितबीच ५ बुँदे सहमति, आन्दोलनका कार्यक्रम फिर्ता
  • २०७७ कार्तिक १९, बुधबार ०७:२४ गते

काठमाडौ, सरकारी वार्ता टोलि र मिटरव्याज विरुद्धको संघर्ष समिति, नेपालबीच शनिबार साँझ गृहमन्त्रालयमा पाँचबुदे सहमति भएको छ। प्रधानमन्त्री पुष्पकमल दाहालले...

TOP