२०८१ बैशाख ४
April 16, 2024, Tuesday

मेरो जिन्दगी गौतमका साथ बिताउँछु भनेर सोचेकी थिइनँ : काजल

मेरो जिन्दगी गौतमका साथ बिताउँछु भनेर सोचेकी थिइनँ : काजल

काठमाडौं,कार्तिक १९

बलिउडकी एक सफल अभिनेत्री काजल अग्रवाल अब श्रीमती किचलु बनेकी छिन् । काजलले अक्टूबर ३० मा ब्यापारी गौतम किचलुसँग बिहे गरेकी छिन् । उनिहरु दुई जनाले मुम्बईको ताजमहल दरबारमा फेरा लिएका थिए । अहिले अभिनेत्री काजलको विवाहको फोटोहरू सामाजिक सञ्जालमा लोकप्रिय भइरहेका छन् । तर, काजलले अचानक कोरोनाको यो महामारीका बिच किन बिहे गरिन् भनेर उनका प्रशंसकहरू चकित परेका छन् ।

अभिनेत्री काजलले एक मिडियालाई दिएको अन्तरवार्तामा भनेकी छिन्-‘हामी बिगत तिन वर्षदेखि प्रेम सम्बन्धमा थियौं । सात वर्षसम्म राम्रो साथि पनि थियौं । बिस्तारै हाम्रो त्यो मित्रता गहिरीदै गयो, र हामी दुवै एकर्काको जिवनको एक हिस्सा हुन पुग्यौं । धेरै मिल्थ्यौ पनि हामी । कुनै पनि पाटि वा प्रोफेशनल मिटिङमा पनि सँगै हुन्थ्यौं । लकडाउन भएपछि हामीले केहि हप्तासम्म एकार्कालाई न देख्न न भेट्न नै पायौं । बिस्तारै हामीले केहि समयसम्म किनारा पसलमा भेट्ने गर्यौं । यस समयमा हामीले बुझ्यौं कि हामीसँगै हुन चाहन्छौं ।’

गौतम फिल्मी सैलीका छैनन् । किनकी मैले फिल्ममा यो सब गरिसकेको छु । त्यसैले गौतमले मलाई कुनै तामझामका साथ प्रस्ताब गरेनन् । हामीले भावनात्मक कुराकानी गर्यौं । गौतमको फिलीङसमा धेरै नै सच्चाइ थियो । उनले भनेका थिए म तिम्रो साथ जिन्दगी बिताउन चाहन्छु । तर मैले मेरो जिन्दगी गौतमका साथ बित्छ भनेर सोचेको थिएन् ।काजलले भनिन् । त्यसपछि गौतमले अप्रिलमा काजलका बाबुआमालाई भेटे । दुई महिना भित्र दुबैको घरमा मगनी भयो र बिहे पनि गरे ।

Related News

धादिङमा ट्रक दुर्घटना हुँदा १ को मृत्यु, ९ घाइते
धादिङमा ट्रक दुर्घटना हुँदा १ को मृत्यु, ९ घाइते
  • २०७७ कार्तिक १९, बुधबार ०७:२४ गते

धादिङमा ट्रक दुर्घटना हुँदा एक जनाको मृत्यु भएको छ । दुर्घटनामा ९ जना घाइते भएका छन् । धादिङको निलकण्ठ नगरपालिका...

नयाँ वर्षदेखि ठमेल र दरबारमार्ग क्षेत्र २४सै घण्टा सञ्चालनमा
नयाँ वर्षदेखि ठमेल र दरबारमार्ग क्षेत्र २४सै घण्टा सञ्चालनमा
  • २०७७ कार्तिक १९, बुधबार ०७:२४ गते

काठमाडौं- नयाँ वर्ष २०८१ देखि काठमाडौंको ठमेल र दरबारमार्ग क्षेत्रलाई २४सै घण्टा खुला गराउने व्यवसायीहरूले घोषणा गरेका छन् । बिहीबार...

उपत्यकामा हावाहुरी र चट्याङसहितको वर्षा
उपत्यकामा हावाहुरी र चट्याङसहितको वर्षा
  • २०७७ कार्तिक १९, बुधबार ०७:२४ गते

काठमाडौं, चैत २९ गते । काठमाडौँ उपत्यकामा हावाहुरी तथा चट्याङसहितको वर्षा भएको छ । हावाहुरी, रुखको हाँगा भाँचिन सक्ने, चट्याङका कारण...

TOP