२०७९ मंसिर १६
December 2, 2022, Friday

गरिब घरपरिवार पहिचान कार्यक्रम को समिक्षात्मक छलफल सम्पन्न ।

गरिब घरपरिवार पहिचान कार्यक्रम को समिक्षात्मक छलफल सम्पन्न ।

रूपन्देही, भैरहवा ।
जिल्ला समन्वय समिति रूपन्देही को अायोजनामा अाज जिल्ला का १६ वटै स्थानीय तहका सुपरिवेक्षक तथा फोकल पर्सनहरू का बिचमा अन्तरक्रिया कार्यक्रम सम्पन्न भएको छ। नेपाल सरकार भुमि व्यवस्था सहकारी तथा गरिबी निवारण मन्त्रालयका उपसचिव झविन्द्र पाण्डे को प्रमुख अातिथ्यमा सम्पन्न कार्यक्रम को अध्यक्ष्ता जिल्ला समन्वय समिति का उपप्रमुख पशुपति नाथ यादव ले गर्नुभएको थियो। उक्त कार्यक्रममा रूपन्देहीका १६ वटै स्थानीय तहका सुपरिबेक्षक तथा फोकल पर्सनहरूको सहभागिता रहेको थियो। कार्यक्रममा जिल्ला समन्वय समिति का सदस्य खेम प्रसाद लुइँटेलको स्वागत मन्तव्य तथा कार्यक्रम सञ्चालन शाखा अधिकृत लक्ष्मि शर्माको रहेको थियो। कार्यक्रम को उद्देश्य माथि प्रकाश पार्दै जिल्ला समन्वय अधिकारी कृष्णप्रसाद सापकोटाले गणक तथा सुपरिबेक्षकले फिल्ड मा खटिदा भोगेका समस्या तथा चुनाेैतिका लागि मन्त्रालयबाट उपसचिव पाण्डे को टोलि लाई निमन्त्रणा गरेको बताउनुभयो । साथै सापकोटा ले जिल्ला समन्वय ले अाफ्नो क्षेत्राधिकार भित्र रहेर संघ र स्थानीय सरकार बिच समन्वयात्मक भुमिका खेल्ने बताउनुभयो । उक्त कार्यक्रममा प्रमुख अतिथिको रूपमा अामन्त्रित भुमि व्यवस्था सहकारी तथा गरिबी निवारण मन्त्रालय का गरिब पहिचान मापदण्ड शाखा का उपसचिव झबिन्द्र पाण्डेले कार्यक्रममा सुपरिबेक्षक ले उठाएका विभिन्न बिषयका जवाफ दिनुभएको थियो। गरिबी पहिचान को तथ्याक संकलनमा खटिएका कर्मचारीले मन्त्रालय को निर्देशिका ले भने बमोजिमको सेवासुविधा दिने हुदा काममा दत्तचित्त भएर लाग्न अाग्रह गर्नुभएको थियो। कार्यक्रममा सहभागी सुपरिबेक्षक तथा अाईटि अफिसर एवम फोकल पर्सनले जिल्ला समन्वयको अायोजनमा समन्वयकारि कार्यक्रम अायोजना गरेको मा धन्यवाद दिदै थप प्रभावकारी भुमिकाको अपेक्षा रहेको बताएका छन।

Related News

पाकिस्तानी पूर्वप्रधानमन्त्री इमरानमाथि गोली प्रहार, अस्पताल लगियो
पाकिस्तानी पूर्वप्रधानमन्त्री इमरानमाथि गोली प्रहार, अस्पताल लगियो
  • २०७८ असार १८, शुक्रबार १३:३२ गते

एजेन्सी, पाकिस्तानका पूर्वप्रधानमन्त्री इमरान खानमाथि गोली प्रहार भएको छ। स्थानीय सञ्चारमाध्यमका अनुसार तेहेरिक ए इन्साफका अध्यक्ष खानको खुट्टामा गोली लागेको...

समाज सेवी घोषद्वारा बौद्धिक अपाङ्गता तथा दृष्टि विहीन विद्यार्थीलाई लत्ता कपडा सहित आर्थिक सहयोग
समाज सेवी घोषद्वारा बौद्धिक अपाङ्गता तथा दृष्टि विहीन विद्यार्थीलाई लत्ता कपडा सहित आर्थिक सहयोग
  • २०७८ असार १८, शुक्रबार १३:३२ गते

झापा । व्यवसायी तथा समाज सेवी सञ्जीव घोषले झापाका बौद्धिक अपाङ्गता तथा दृष्टि विहीन विद्यार्थी करिब ५० जनाहरूलाई लत्ता कपडा...

मिटर ब्याज पीडितमाथि लाठी चार्ज, ६० जना पक्राउ
मिटर ब्याज पीडितमाथि लाठी चार्ज, ६० जना पक्राउ
  • २०७८ असार १८, शुक्रबार १३:३२ गते

काठमाडौं । न्याय खोज्दै काठमाडौं आएका मिटर ब्याज पीडितहरुको आन्दोलनमा प्रहरीले हस्तक्षेप गरेको छ । मिटर ब्याजका कारण समस्यामा परेको...

TOP