२०८१ बैशाख ६
April 18, 2024, Thursday

गरिब घरपरिवार पहिचान कार्यक्रम को समिक्षात्मक छलफल सम्पन्न ।

गरिब घरपरिवार पहिचान कार्यक्रम को समिक्षात्मक छलफल सम्पन्न ।

रूपन्देही, भैरहवा ।
जिल्ला समन्वय समिति रूपन्देही को अायोजनामा अाज जिल्ला का १६ वटै स्थानीय तहका सुपरिवेक्षक तथा फोकल पर्सनहरू का बिचमा अन्तरक्रिया कार्यक्रम सम्पन्न भएको छ। नेपाल सरकार भुमि व्यवस्था सहकारी तथा गरिबी निवारण मन्त्रालयका उपसचिव झविन्द्र पाण्डे को प्रमुख अातिथ्यमा सम्पन्न कार्यक्रम को अध्यक्ष्ता जिल्ला समन्वय समिति का उपप्रमुख पशुपति नाथ यादव ले गर्नुभएको थियो। उक्त कार्यक्रममा रूपन्देहीका १६ वटै स्थानीय तहका सुपरिबेक्षक तथा फोकल पर्सनहरूको सहभागिता रहेको थियो। कार्यक्रममा जिल्ला समन्वय समिति का सदस्य खेम प्रसाद लुइँटेलको स्वागत मन्तव्य तथा कार्यक्रम सञ्चालन शाखा अधिकृत लक्ष्मि शर्माको रहेको थियो। कार्यक्रम को उद्देश्य माथि प्रकाश पार्दै जिल्ला समन्वय अधिकारी कृष्णप्रसाद सापकोटाले गणक तथा सुपरिबेक्षकले फिल्ड मा खटिदा भोगेका समस्या तथा चुनाेैतिका लागि मन्त्रालयबाट उपसचिव पाण्डे को टोलि लाई निमन्त्रणा गरेको बताउनुभयो । साथै सापकोटा ले जिल्ला समन्वय ले अाफ्नो क्षेत्राधिकार भित्र रहेर संघ र स्थानीय सरकार बिच समन्वयात्मक भुमिका खेल्ने बताउनुभयो । उक्त कार्यक्रममा प्रमुख अतिथिको रूपमा अामन्त्रित भुमि व्यवस्था सहकारी तथा गरिबी निवारण मन्त्रालय का गरिब पहिचान मापदण्ड शाखा का उपसचिव झबिन्द्र पाण्डेले कार्यक्रममा सुपरिबेक्षक ले उठाएका विभिन्न बिषयका जवाफ दिनुभएको थियो। गरिबी पहिचान को तथ्याक संकलनमा खटिएका कर्मचारीले मन्त्रालय को निर्देशिका ले भने बमोजिमको सेवासुविधा दिने हुदा काममा दत्तचित्त भएर लाग्न अाग्रह गर्नुभएको थियो। कार्यक्रममा सहभागी सुपरिबेक्षक तथा अाईटि अफिसर एवम फोकल पर्सनले जिल्ला समन्वयको अायोजनमा समन्वयकारि कार्यक्रम अायोजना गरेको मा धन्यवाद दिदै थप प्रभावकारी भुमिकाको अपेक्षा रहेको बताएका छन।

Related News

टेलिकमको एनटी फाइबर प्रयोग गर्दा मोबाइल डाटा निःशुल्क चलाउन सकिने
टेलिकमको एनटी फाइबर प्रयोग गर्दा मोबाइल डाटा निःशुल्क चलाउन सकिने
  • २०७८ असार १८, शुक्रबार १३:३२ गते

काठमाडौं । नेपाल टेलिकमको एनटी फाइबर प्रयोग गर्दा मोबाइलमा दैनिकरूपमा निःशुल्क मोबाइल डाटा प्रयोग गर्न सकिने भएको छ । नेपाल टेलिकमले...

अमेरिकन पेस्तोलसहित २ जना पक्राउ
अमेरिकन पेस्तोलसहित २ जना पक्राउ
  • २०७८ असार १८, शुक्रबार १३:३२ गते

सर्लाही प्रहरीले एकथान अमेरिकन पेस्तोल र गोलीसहित दुईजना भारतीय लुटेरा लाई पक्राउ गरेका छन् । बरहथवा नगरपालिका-६ मगरटोलस्थित जिल्ला प्रहरी...

त्रिभुवन विमानस्थलबाट सुनसहित महिला पक्राउ
त्रिभुवन विमानस्थलबाट सुनसहित महिला पक्राउ
  • २०७८ असार १८, शुक्रबार १३:३२ गते

त्रिभुवन अन्तर्राष्ट्रिय विमानस्थलबाट सुनसहित एक जना महिला पक्राउ परेकी छन् । पक्राउ पर्नेमा प्युठान ऐरावती गाउँपालिका–६ घर भएकी २८ वर्षीया संगीता...

TOP