२०८० आश्विन १६
October 3, 2023, Tuesday

अब अति भो सार्वजनिक

अब अति भो सार्वजनिक

काठमाडौं । भदाै १५ , नेपाली चेली हरुको महान चाड हरितालिका तीज को अवसर पारेर लक्ष्मी नाथ तिमिल्सिनाले निर्माण गर्नु भएको अत्यन्तै मार्मिक तीजको गीत अब अति भो b4media यु ट्युब च्यानल बाट सार्वजनिक गरिएको छ । आफ्ना बाबु आमा को अनुहार समेत याद नरहेको बताउने टुहुरा बिर्ख विश्वकर्मा को सुमधुर आवाज ले सजिएको यो गीतमा महिला तर्फ चर्चित दोहरी गायिका सुनिता बुढा र कल्पना सुनुवार ले गायकी मा साथ दिनु भएको छ। मञ्जरी बोलको गीत बाट ख्याति कमाउन सफल बिर्ख विश्वकर्मा ले अहिले सम्म सयौ गीत मा आवाज दिई सक्नुभएको छ भने यो गीतमा उहाँले संगीत पनि दिनु भएको छ। तीजको अवसर मा विभिन्न विवादास्पद गीत हरु समेत सार्वजनिक भइरहेको अवस्थामा निर्माण भएको यो गीतले कुलतमा फसेका श्री मान को कारण भोग्नु परेको पीडालाई उजागर गर्ने प्रयास गरिएको छ । दोहोरी गायन मा आफ्नो अभूतपूर्व प्रतिभा देखाएर चर्चित हुन सफल आयुषा गौतम को समेत अभिनय रहेको यस भिडियो मा किशोर भण्डारी (डि ठ्ठा साब) लक्ष्मी नाथ तिमिल्सिना राधा श्रेष्ठ रचना पौडेल अनु पराजुली विकास भण्डारी रोहित ओली कृष भण्डारी हिरोज सोनी सुनिल राज तिमिल्सिना मनोज नेपाल र माधव प्रसाद भण्डारी ले अभिनय गर्नु भएको छ। दुर्लभ श्रेष्ठ को छायांकन गायत्री पाण्डे (गायु) को श्रृंगार रहेको यो गीतको निर्देशन तथा सम्पादन अर्जुन थापाले गर्नुभएको छ।

Related News

घटस्थापना अघिनै अग्रिम टिकट बुकिङ् खुला गर्ने तयारी
घटस्थापना अघिनै अग्रिम टिकट बुकिङ् खुला गर्ने तयारी
  • २०७८ भाद्र १५, मंगलवार ०४:३४ गते

घटस्थापनाको एक साता अघि नै दसैँका लागि अग्रिम टिकट बुकिङ् खोल्ने तयारी भएको छ । यातायात व्यवस्था विभागका सूचना अधिकारी...

मन्त्री भुसालद्वारा झापाका विभिन्न कार्यालयको अनुगमन एंव निरीक्षण
मन्त्री भुसालद्वारा झापाका विभिन्न कार्यालयको अनुगमन एंव निरीक्षण
  • २०७८ भाद्र १५, मंगलवार ०४:३४ गते

झापा । कृषि तथा पशुपन्छी विकास मन्त्री डा. बेदुराम भुसालले झापा स्थित विभिन्न कार्यालयको अनुगमन एंव निरीक्षण गरेका छन् ।...

नेपाल एसियाड क्रिकेटको क्वार्टरफाइनलमा
नेपाल एसियाड क्रिकेटको क्वार्टरफाइनलमा
  • २०७८ भाद्र १५, मंगलवार ०४:३४ गते

नेपाल १९औं एसियाली खेलकुद (एसियाड)को पुरुष क्रिकेटतर्फ क्वार्टरफाइनलमा प्रवेश गरेको छ । जेजियाङ युनिभर्सिटी अफ टेक्नोलोजी पिङफेङ क्रिकेट फिल्डमा आइतबार भएको...

TOP