२०७९ चैत्र १८
April 1, 2023, Saturday

अब अति भो सार्वजनिक

अब अति भो सार्वजनिक

काठमाडौं । भदाै १५ , नेपाली चेली हरुको महान चाड हरितालिका तीज को अवसर पारेर लक्ष्मी नाथ तिमिल्सिनाले निर्माण गर्नु भएको अत्यन्तै मार्मिक तीजको गीत अब अति भो b4media यु ट्युब च्यानल बाट सार्वजनिक गरिएको छ । आफ्ना बाबु आमा को अनुहार समेत याद नरहेको बताउने टुहुरा बिर्ख विश्वकर्मा को सुमधुर आवाज ले सजिएको यो गीतमा महिला तर्फ चर्चित दोहरी गायिका सुनिता बुढा र कल्पना सुनुवार ले गायकी मा साथ दिनु भएको छ। मञ्जरी बोलको गीत बाट ख्याति कमाउन सफल बिर्ख विश्वकर्मा ले अहिले सम्म सयौ गीत मा आवाज दिई सक्नुभएको छ भने यो गीतमा उहाँले संगीत पनि दिनु भएको छ। तीजको अवसर मा विभिन्न विवादास्पद गीत हरु समेत सार्वजनिक भइरहेको अवस्थामा निर्माण भएको यो गीतले कुलतमा फसेका श्री मान को कारण भोग्नु परेको पीडालाई उजागर गर्ने प्रयास गरिएको छ । दोहोरी गायन मा आफ्नो अभूतपूर्व प्रतिभा देखाएर चर्चित हुन सफल आयुषा गौतम को समेत अभिनय रहेको यस भिडियो मा किशोर भण्डारी (डि ठ्ठा साब) लक्ष्मी नाथ तिमिल्सिना राधा श्रेष्ठ रचना पौडेल अनु पराजुली विकास भण्डारी रोहित ओली कृष भण्डारी हिरोज सोनी सुनिल राज तिमिल्सिना मनोज नेपाल र माधव प्रसाद भण्डारी ले अभिनय गर्नु भएको छ। दुर्लभ श्रेष्ठ को छायांकन गायत्री पाण्डे (गायु) को श्रृंगार रहेको यो गीतको निर्देशन तथा सम्पादन अर्जुन थापाले गर्नुभएको छ।

Related News

फेरि बढ्यो सुनको मूल्य, चाँदी सस्तियो
फेरि बढ्यो सुनको मूल्य, चाँदी सस्तियो
  • २०७८ भाद्र १५, मंगलवार ०४:३४ गते

काठमाडौ, सुनको मूल्य बुधबार फेरि बढेको छ। नेपाल सुनचाँदी व्यवसायी महासंघका अनुसार सुन तोलामा दुई सय रुपैयाँका दरले मूल्य बढेको...

सन्दीपको निलम्बन फुकुवा र लिग विवादका बिषयमा निर्णय गर्न क्यानको कार्यसमिति बैठक बस्दै
सन्दीपको निलम्बन फुकुवा र लिग विवादका बिषयमा निर्णय गर्न क्यानको कार्यसमिति बैठक बस्दै
  • २०७८ भाद्र १५, मंगलवार ०४:३४ गते

काठमाडौ, नेपाल क्रिकेट संघ (क्यान) को कार्यसमिति बैठक आज बस्दैछ । पोखरामा बस्ने क्यान बैठकमा नेपाल टी–२० लिग विवाद र...

प्रधानमन्त्री दाहाललाई ऐतिहासिक बहुमतसहित विश्वासको मत, विपक्षमा मात्र दुई मत
प्रधानमन्त्री दाहाललाई ऐतिहासिक बहुमतसहित विश्वासको मत, विपक्षमा मात्र दुई मत
  • २०७८ भाद्र १५, मंगलवार ०४:३४ गते

काठमाडौं, प्रधानमन्त्री पुष्पकमल दाहालले प्रतिनिधिसभाबाट ऐतिहासिक बहुमतसहित विश्वासको मत प्राप्त गरेका छन् । उनले सदनमा उपस्थित सदस्य सङ्ख्याको दुई तिहाइभन्दा...

TOP